Dijital Eğitim Danışmanlığı

Müşterilerimizin dijital eğitime geçişlerini ve adaptasyonlarını sağlayacak eğitim danışmanlık hizmeti veriyoruz. Onların dijital eğitim ihtiyaç analizlerini yapıyor ve bu ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için gerekli iş süreçlerini belirleyip hayata geçirmelerine yardımcı oluyoruz. 

Dijital Eğitim Tasarımı

Müşterilerimizin eğitimleri için uygun olan dijital medya araçlarını belirliyor eğitim içeriklerinin dijital ortama etkin ve doğru bir şekilde aktarılabilmesi dijital eğitim tasarımı çalışmaları yürütüyoruz. Eğitimde kullanılan bütün yazılı, görsel ve sözlü materyalleri inceleyerek doğru çıktılara ulaştıran ölçme ve değerlendirme kriterlerine dayalı dijital eğitimler tasarlıyoruz. 

Dijital Eğitim İçeriği Geliştirme

Eğitim amaçlarına adaklanan, güncel ve modern içerik geliştirme platformları kullanılarak hazırlanmış ve içerik açısından zengin dijital eğitimler geliştiriyoruz. 2D ve 3D animasyon, video, seslendirme, görsel materyaller ve eğitim içi değerlendirme sorularıyla desteklenen içeriklerimiz müşterilerimize yeni nesil dijital eğitim deneyimi sunuyor. 

Dijital Eğitim Altyapı Desteği

LMS ve diğer eğitim yönetim yazılımların kurulumu ve desteği, ihtiyaca özel eğitim yazılımları geliştirme, ses ve görüntü stüdyosu kurulumu, dijital sınıf, akıllı tahta ve canlı ders/konferans/etkinlik yayını alanlarında müşterimize altyapı kurulumu ve uygulama desteği veriyoruz.

Yeni Nesil Eğitim Uygulamaları

Oyunlaştırma, sanal gerçeklik ve simülasyona dayalı öğrenme uygulamaları geliştiriyoruz. Bu uygulamaların geleceğin eğitim anlayışını temsil ettiğine inanıyor ve bu alanda Ar&Ge yatırımları yapıyoruz.

Dijital Sınıf Uygulamaları

Dijital sınıf uygulamaları, akıllı tahta çözümleri, canlı ders/etkinlik/konferans yayınları ve etkileşimli uzaktan canlı ders yayını altyapıları sunuyoruz. Gerek yazılım gerek donanım alanında sağladığımız altyapıların eğitim ve satış sonrası desteğini veriyoruz.